Fundacja QUO VADIS w swej codziennej działalności skupia się na osobach niewypłacalnych. Upadłość konsumencka czy oddłużanie to towarzyszą nam w każdym dniu pracy. Mamy świadomość, że takie słowa, jak „windykacja” czy „komornik” brzmią niepokojąco dla naszych klientów, dlatego pomagamy w sposób kompleksowy, wyjaśniając w przystępny sposób każdy niezrozumiały element postępowania sądowego. Wszelkie usługi związane z oddłużaniem świadczymy przede wszystkim na terenie miasta Wrocław, choć działamy także w innych częściach kraju.

Z usług Fundacji QUO VADIS korzystają głownie osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej, chociaż naszymi klientami są również przedsiębiorcy, a także członkowie zarządów spółek kapitałowych. Mamy na uwadze zróżnicowane możliwości finansowe Klientów, dlatego nasze wynagrodzenie jest uzgadniane indywidualne. Warto skorzystać z naszych usług – jesteśmy tu po to, by pomóc Ci wyjść na prostą i doprowadzić upadłość konsumencką do szczęśliwego finału.